HAKKıNDA

Jiangsu Tongyue Gas Systems Co., Ltd. ,Jiangsu eyes eyes eyes nternational Trading Co., Ltd. 2011 yılında kurulan, o.o.2030Zhenhenheng Road Jiangyin ity ity, Jiangsu Province, gaz ayırma ekipmanları üretiminde uzmanlaşmış, arıtma ekipmanları, gıda üretimi ve özel ekipman, günlük kimya sanayi ekipmanları, paketleme ekipmanları, Profesyonel gaz kaynakları ve destekleyici ürünler sağlayın. It 30.10 milyon yuan kayıtlı sermaye ile araştırma, geliştirme, tasarım, üretim, işleme ve satış entegre kapsamlı bir modern üretim kuruluştur. Company "jiangsu eyaletinde teknoloji tabanlı küçük ve orta ölçekli işletmeler", "Acredit credit kredi derecelendirme certificarte", "wuxi şehir sözleşmelerinde AAve söz kurumsal tutmak", "gelişmiş birim oluşturmak için marka", "bilim ve teknoloji yenilik gelişmiş birimi"; tburada 22 bilimsel ve teknolojik başarılar, Faydalı model patentleri için 10 patent, 1 buluş patenti, 1 tasarım patenti ve 10 teknik knosw-how dahil. Several buluşlar ve faydalı modeller şimdi ilan ediliyor. Companies "jiangyin yüksek saflıkta azot ekipman mühendislik teknolojisi araştırma merkezi" güveniyor, aynı zamanda aktif olarak talents hinese bilimler akademisi ile uzun endüstri-üniversite-enstitü işbirliği yoluyla, yeni ürün araştırma ve geliştirme çalışmaları almak eğitim ve teknoloji değişimi, azot yapma makinesinin şirket üretimi gıdalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Tıp, kimyasal, kimyasal elyaf, metalurji; isıl işlem, elektronik, çelik, kömür ve diğer endüstriler. The firmanın ürünleri birçok alanda ayak, çok amaçlı, teknoloji açısından zengin deneyime sahip gaz endüstrisinin uygulanması, müşterilere sistem otomasyonunu güçlendirmek için mevcut ekipman temelinde bir dizi gaz çözümü sunmak, sessiz ortam, düşük enerji tüketimi, dönüşüm oranı daha yüksek karakteristik, Müşteri üretim zincirinin değerinin maksimizasyonunu gerçekleştirin. The şirket yüksek kaliteli ithal aksesuarların kullanımı konusunda ısrar ediyor, mükemmel bir üretim süreci, qualily kontrol sistemi, satış sonrası servis değerlendirme sistemi kuruyor ve her müşteriye dikkatli bir şekilde hizmet veriyor. The şirketinin işi ülkenin her yerinde, güneydoğu Asia, Europe ve America ve diğer denizaşırı pazarlara ihraç edilmektedir. "Yue" marka kalitesi ve geliştirme potansiyeli müşteri tarafından yaygın olarak kabul edildi ve şirket aralıksız çaba sarf edecek, modern üretim yönetimi fikrini daha da güçlendirecek, hava ayırma endüstrisinin, teknoloji araştırmasının ve geliştirmenin gelişimini teşvik etmeyi taahhüt ediyor. ebedi görevimiz.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Laser Cutting aaa2 2 3Lnitrogen nitrogen nitrogen nitrogen iitrogen enerenerator üreticileri azot jeneratörlerinin avantajlarını anlamanızı sağlar

Laser Cutting aa. 2 2 3LPnitrogen nitrogen iiitrogen enerenerator manufacturer o üretici size azot jeneratörü ne gibi ses çıkarmayan bir tür ekipman olduğunu söyler, ancak üretim işletmelerinde yaygın olarak kullanılır.


Taintainless Steel PA iiitrogen enerenerator 99.9999.99rity urity Fveya Food Fresh manufacturers acking üreticileri size bir azot jeneratörü seçme becerilerini öğretir

Taintainless Steel PSiiitrogen enerenerator 99.9999.99rity urity Fveya Food Fresh Packing manufacturer o üretici azot üreticisinin azot üretiminde en yaygın kullanılan azot üretim makinesi olduğunu söyler.


PSoxygen oksijen yapma makinesi yaygın olarak kullanılır

Poxygen oxygen oksijen yapma makinesi, hayatımızla ilgisi olduğu gibi görünmüyor, ancak ayrıntılı olarak açıklarsak, herkes özel kullanımlarının ne olduğunu ve hangi alanların bizimle ilgili olduğunu bilecek.


Nitrogen ababStyle Pnitrogen iiitrogen enerenerator Fveya 3D rinrinter üreticileri, azot jeneratörünün çalışma prensibini anlamanızı sağlar

Cab. Style PSiiitrogen enerenerator Fveya 3D rinrinter üreticileri, azot jeneratörlerinin hayatımızda yaygın olarak kullanıldığını söylüyor.


CababStyle PSiiitrogen enerenerator Fveya 3D rinrinter üreticileri, işlem akışını ve azot yapım ekipmanlarının seçimini anlamanızı sağlar

Nitrogen ab. Style PSiiitrogen enerenerator Fveya 3D rinrinter üreticileri, azot yapım ekipmanının basit bir süreç ve yüksek derecede otomasyona sahip olduğunu söyler.


Laser Cutting aaa2 2 3Lnitrogen nitrogen nitrogen nitrogen iitrogen enerenerator üreticileri azot jeneratörünün nasıl çalıştığını anlamanızı sağlar

Laser Cutting MaaN2 3LPPmixed mixed iitrogen enerenerator manufacturer o üretici karışık gaz membranın her iki tarafındaki basınç farkının etkisi altında olduğunda, gaz geçirgenliği su, hidrojen, helyum, hidrojen sülfür ve karbondioksitin zardan geçmesi gibi nispeten hızlıdır. Ve hücre zarının geçirgenliği.


Poxygen oksijen yapma makinesi uygulaması Scope

PSoxygen oksijen yapma makinesi metal sanayi, kimya ve petrokimya sanayi, cam sanayi, balık yetiştiriciliği, petrol ve gaz endüstrisi, vb gibi birçok sektörde kullanılabilir.


Poxygen oksijen yapma makinesi Advantages

PSoxygen oksijen yapma makinesi, belirli bir basınç altında havadan oksijen üretmek için adsorbentler olarak yüksek kaliteli zeolit molekül elekleri kullanarak basınç salınımı adsorpsiyon prensibine dayanmaktadır.


daha fazla göster