APIE MUS

Jiangsu tongyue dujų sistemos co, ltd, jiangsu weyes tarptautinė prekybos co, ltd. įkurta 2011 m., yra įsikūrusi nr.2030zhencheng road jiangyin miestas, jiangsu provincija, specializuojasi dujų atskyrimo įrangos, valymo įrangos, maisto gamybos ir specialios įrangos, kasdien chemijos pramonės įranga, gamybos, pakavimo įranga, Teikti profesionalius dujų išteklius ir remti produktus. Tai visapusiška moderni gamybos įmonė, integruojanti mokslinius tyrimus, plėtrą, dizainą, gamybą, perdirbimą ir pardavimą, kurios įregistruotas kapitalas yra 30,10 mln. juanių. Bendrovė gavo "technologijų pagrindu mažos ir vidutinės įmonės jiangsu provincijoje", "aaa kredito reitingo sertifikatas", "aaa wuxi miesto sutarčių ir išlaikyti pažadą įmonės", "prekės ženklas sukurti pažangių padalinys", "pažangių mokslo ir technologijų inovacijų vienetas"; ten re 22 mokslo ir technologijų pasiekimus, Įskaitant 10 patentų naudingojo modelio patentų, 1 išradimo patentą, 1 dizaino patentą ir 10 techninių žinių-kaip. Dabar skelbiami keli išradimai ir naudingumo modeliai. Įmonės remiasi "jiangyin didelio grynumo azoto įrangos inžinerijos technologijų tyrimų centras", imtis naujų produktų tyrimų ir plėtros darbą, per ilgą pramonės-universiteto-instituto bendradarbiavimą su kinijos mokslų akademija, tuo pačiu metu aktyviai diegiant talentų mokymą ir technologijų mainus, bendrovės azoto gamybos mašina yra plačiai naudojama maisto produktuose, Medicina, chemijos, cheminių pluoštų, metalurgija; terminis apdorojimas, elektronika, plienas, anglis ir kitos pramonės šakos. Bendrovės produktai nutiesė pėdas daugelyje sričių, daugiafunkciniai, dujų pramonės taikymas su turtinga patirtimi technologijų, suteikti klientams visą asortimentą dujų tirpalo, remiantis esama įranga stiprinti sistemos automatizavimo, tyli aplinka, mažas energijos suvartojimas, konvertavimo norma didesnė charakteristika, Realizuoti kliento gamybos grandinės vertės maksimalizavimą. Bendrovė reikalauja naudoti aukštos kokybės importuotus priedus, sukurti tobulą gamybos procesą, qualily kontrolės sistemą, po pardavimo paslaugų vertinimo sistemą ir atidžiai aptarnauti kiekvieną klientą. Bendrovės verslas yra visoje šalyje, eksportuojamas į pietryčių aziją, europą ir ameriką bei kitas užjūrio rinkas. "Yue" prekės ženklo kokybė ir plėtros potencialas buvo plačiai priimtas kliento ir bendrovė bus padaryti nenutrūkstamas pastangas, dar labiau sustiprinti šiuolaikinės gamybos valdymo idėją, yra įsipareigojusi skatinti oro atskyrimo pramonės plėtrą, technologijų tyrimai ir plėtra yra mūsų amžinoji misija.

Rodyti daugiau

žINIOS

Lazerio pjovimo mašina n2 3lpm psa azoto generatorius gamintojai imtis jums suprasti azoto generatorių privalumus

Lazerio pjovimo mašina n2 3lpm psa azoto generatorius gamintojas jums sako, kad azoto generatorius yra tam tikra įranga, kuri neskamba kaip tai, ką ji daro, bet jis yra plačiai naudojamas gamybos įmonėse.

2022-06-02 Rodyti daugiau

Nerūdijančio plieno psa azoto generatorius 99,999% grynumas maisto šviežios pakavimo gamintojai moko jums azoto generatoriaus pasirinkimo įgūdžius

Nerūdijančio plieno psa azoto generatorius 99,999% grynumas maisto šviežios pakavimo gamintojas sako, kad azoto generatorius yra dažniausiai naudojamas azoto gamybos mašina azoto gamybos.

2022-09-16 Rodyti daugiau

Psa deguonies gamybos mašina yra plačiai naudojamas

Psa deguonies gamybos mašina neskamba taip, kaip ji turi ką nors bendro su mūsų gyvenimu, bet jei mes paaiškinti jį išsamiai, visi žinos, kokie yra jo konkretūs naudojimo būdai ir kokie laukai yra susiję su mumis.

2022-10-12 Rodyti daugiau

Kabinetas stilius psa azoto generatorius 3d spausdintuvų gamintojų imtis jums suprasti darbo principą azoto generatorius

Spintelės stilius psa azoto generatorius 3d spausdintuvų gamintojai jums pasakyti, kad azoto generatoriai yra plačiai naudojami mūsų gyvenime.

2022-10-19 Rodyti daugiau

Kabinetas stilius psa azoto generatorius 3d spausdintuvų gamintojų imtis jums suprasti proceso srautą ir atrankos azoto gamybos įranga

Spintelės stilius psa azoto generatorius 3d spausdintuvų gamintojai jums pasakyti, kad azoto gamybos įranga turi paprastą procesą ir aukštą automatizavimo laipsnį.

2022-10-26 Rodyti daugiau

Lazerio pjovimo mašina n2 3lpm psa azoto generatorius gamintojai imtis jums suprasti, kaip veikia azoto generatorius

Lazerio pjovimo mašina n2 3lpm psa azoto generatorius gamintojas jums sako, kad kai mišrios dujos yra pagal slėgio skirtumo poveikį abiejose membranos pusėse, dujų pralaidumas yra gana greitas, pavyzdžiui, vanduo, vandenilis, helis, vandenilio sulfidas ir anglies dioksidas, einantis per membraną, Ir ląstelių membranos pralaidumas.

2022-06-10 Rodyti daugiau

Psa deguonies gamybos mašinos taikymo sritis

Psa deguonies gamybos mašina gali būti naudojamas daugelyje pramonės šakų, tokių kaip metalo pramonė, chemijos ir naftos chemijos pramonė, stiklo pramonė, žuvų auginimas, naftos ir dujų pramonė, ir tt.

2022-09-23 Rodyti daugiau

Psa deguonies gamybos mašinos privalumai

Psa deguonies priėmimo mašina remiasi slėgio sūpynės adsorbcijos principu, naudojant aukštos kokybės zeolito molekulinius sietus kaip adsorbentus gaminti deguonį iš oro pagal tam tikrą slėgį.

2022-09-30 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau