O NáS

Jiangsu tongyue gas systems co., ltd., jiangsu weyes international trading co., ltd. founded in 2011, is located in no.2030zhencheng road jiangyin city, jiangsu province, specializing in the production of gas separation equipment, purification equipment, food production and special equipment, daily chemical industry equipment, balicí zařízení, Poskytovat profesionální plynové zdroje a podporující produkty. Je to komplexní moderní výrobní podnik integrující výzkum, vývoj, design, výroba, zpracování a prodej, s registrovaným kapitálem 30,10 milionu juanů. Company has obtained "technology-based small and medium-sized enterprises in jiangsu province", "aaa credit rating certificarte", "aaa in wuxi city contracts and keep promise enterprise", "značka pro vytvoření pokročilé jednotky", "pokročilá jednotka vědy a technologických inovací"; tam re 22 vědeckých a technologických úspěchů, Including 10 patents for utility model patents, 1 invention patent, 1 design patent and 10 technical knosw-how. Nyní se prohlašuje několik vynálezů a užitkových modelů. Společnosti spoléhají na "jiangyin vysoce čisté dusíkové zařízení inženýrské technologické výzkumné středisko", berou na nové výrobky výzkumné a vývojové práce, a to prostřednictvím dlouhé spolupráce s průmyslovou univerzitou a institutem s čínskou akademií věd, současně aktivně zavádí výcvik talentů a výměnu technologií, je výrobní stroj na výrobu dusíku široce používán v potravinách, Medicína, chemická, chemická vlákna, metalurgie; tepelné zpracování, elektronika, ocel, uhlí a další průmyslové odvětví. Výrobky společnosti připravují nohy v mnoha oblastech, víceúčelové, aplikace plynárenského průmyslu s bohatým zkušenostem v oblasti technologií, aby poskytovali zákazníkům plnou škálu plynových roztoků, na základě stávajícího zařízení pro posílení automatizace systému, klidné prostředí, nízká spotřeba energie, konverzní míra vyšší charakteristika, Uvědomte si maximalizaci hodnoty výrobního řetězce zákazníků. Společnost trvá na použití vysoce kvalitních dovážených příslušenství, vytvoření dokonalého výrobního procesu, kvalitně kontrolního systému, systému pro hodnocení poprodejních služeb a pečlivě slouží každému zákazníkovi. Podnikání společnosti je po celé zemi, vyváží do jihovýchodní asie, evropy a ameriky a dalších zámořských trhů. "Yue" značková kvalita a vývojový potenciál byl zákazníkovi obecně přijat a společnost udělá neustálé úsilí, dále posílí myšlenku moderního řízení výroby, je odhodlána podporovat rozvoj průmyslu oddělování vzduchu, technologický výzkum a vývoj je náš věčný úkol.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Laserové řezací stroje n2 3lpm psa dusík generátor výrobci vás vzít k pochopení výhod dusík generátory

Laserový řezací stroj n2 3lpm generátor dusíku psa výrobce vám říká, že dusíkový generátor je druh zařízení, které nezní jako to, co dělá, ale je široce používán ve výrobních podnicích.

2022-06-02 zobrazit více

Nerezová ocel psa dusík generátor 99,999% čistota pro potraviny čerstvé balení výrobci učí vás dovednosti volby dusík generátor

Nerezová ocel psa dusík generátor 99,999% čistota pro potraviny čerstvé balení výrobce vám říká, že dusík generátor je nejčastěji používaný dusík výrobní stroj v dusíku výroby.

2022-09-16 zobrazit více

Psa kyslíkový stroj je široce používán

Psa kyslík making machine nezní, jako by to mělo něco společného s našimi životy, ale pokud to vysvětlíme podrobně, každý bude vědět, jaké jsou jeho specifické využití a které oblasti s námi souvisejí.

2022-10-12 zobrazit více

Kabinet styl psa dusík generátor pro 3d tiskárny výrobců vás vzít na pochopení pracovní zásady dusíku generátor

Skříňka styl psa dusíkový generátor pro 3d tiskárny vám řeknou, že dusíkové generátory jsou široce používány v našich životech.

2022-10-19 zobrazit více

Kabinet styl psa dusík generátor pro 3d tiskárny výrobců vás vzít na pochopení průtoku procesu a výběr dusíku výrobní zařízení

Skříňka styl psa dusík generátor pro 3d tiskárny vám řekne, že dusík výrobní zařízení má jednoduchý proces a vysoký stupeň automatizace.

2022-10-26 zobrazit více

Laserové řezací stroje n2 3lpm psa dusík generátor výrobci vás vzít na pochopení, jak dusík generátor funguje

Laserový řezací stroj n2 3lpm generátor dusíku psa výrobce vám říká, že když je smíšený plyn pod účinkem rozdílu tlaku na obou stranách membrány, je propustnost plynu relativně rychlá, jako voda, vodík, hélium, sirovodík a oxid uhličitý, který prochází membránou, A propustnost buněčné membrány.

2022-06-10 zobrazit více

Rozsah použití zařízení na výrobu kyslíku psa

Psa kyslíkový stroj může být použit v mnoha odvětvích, jako je kovový průmysl, chemický a petrochemický průmysl, sklářský průmysl, rybí chov, ropný a plynárenský průmysl, atd.

2022-09-23 zobrazit více

Výhody psa kyslíku výrobní stroj

Psa kyslíkový stroj je založen na principu tlaku swing adsorpce, používá vysoce kvalitní zeolitové molekulární siety jako adsorbenty produkovat kyslík ze vzduchu pod určitým tlakem.

2022-09-30 zobrazit více

zobrazit více