O FIRMIE 

Jiangsu Tongyue Gas Systems Co., Ltd. ,Jiangsu Weyes International Trading Co., Ltd. Założona w 2011 roku, znajduje się w No.2030ZhenCheng Road Jiangyin City, prowincja Jiangsu, specjalizująca się w produkcji urządzeń do separacji gazu, urządzeń do oczyszczania, produkcji żywności i specjalne wyposażenie, sprzęt do codziennego przemysłu chemicznego, sprzęt do pakowania, Zapewnić profesjonalne zasoby gazu i produkty wspierające. Jest to kompleksowe, nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne integrujące badania, rozwój, projektowanie, produkcję, przetwarzanie i sprzedaż, z kapitałem zakładowym w wysokości 30,10 mln juanów. Firma uzyskała "małe i średnie przedsiębiorstwa oparte na technologii w prowincji Jiangsu", "AAA rating kredytowy", "AAA w umowach miejskich wuxi i dotrzymywaniu obietnic przedsiębiorstwa", "marka tworzenia zaawansowanej jednostki", "zaawansowana jednostka innowacje naukowe i technologiczne”; tam re 22 osiągnięcia naukowe i technologiczne, W tym 10 patentów na wzory użytkowe, 1 patent na wynalazek, 1 patent na projekt i 10 technicznych knosw-how. Obecnie deklarowanych jest kilka wynalazków i modeli użytkowych. Firmy polegają na "jiangyin wysokiej czystości centrum badań technologii inżynierii urządzeń azotowych", podejmują nowe badania i prace rozwojowe nad produktami, poprzez długą współpracę przemysł-uniwersytet-instytut z chińską akademią nauk, jednocześnie aktywnie wprowadzając szkolenia talentów i technologię wymiana, firma produkująca maszynę do produkcji azotu jest szeroko stosowana w żywności, Medycyna, chemia, włókno chemiczne, metalurgia; obróbka cieplna, elektronika, stal, węgiel i inne gałęzie przemysłu. Produkty firmy postawiły stopę w wielu obszarach, wielofunkcyjne, zastosowanie przemysłu gazowego z bogatym doświadczeniem w technologii, aby zapewnić klientom pełną gamę rozwiązań gazowych, w oparciu o istniejący sprzęt w celu wzmocnienia automatyzacji systemu, ciche środowisko, niskie zużycie energii, współczynnik konwersji wyższa charakterystyka, Uświadomić sobie maksymalizację wartości łańcucha produkcji klienta. Firma nalega na stosowanie wysokiej jakości importowanych akcesoriów, ustanowienie doskonałego procesu produkcyjnego, system kontroli jakości, system oceny usług posprzedażnych i starannie służy każdemu klientowi. Działalność firmy jest w całym kraju, eksportowana do Azji Południowo-Wschodniej, Europy i Ameryki oraz innych rynków zagranicznych. Potencjał jakości i rozwoju marki "Yue" został powszechnie zaakceptowany przez klienta, a firma podejmie nieustające wysiłki, jeszcze bardziej wzmocni ideę nowoczesnego zarządzania produkcją, jest zaangażowana w promowanie rozwoju przemysłu separacji powietrza, badania i rozwój technologii to nasze wieczne misja.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Maszyna do cięcia laserowego N2 3LPM PSA Producenci generatorów azotu pozwalają zrozumieć zalety generatorów azotu

Laserowa maszyna do cięcia N2 3LPM PSA Generator azotu Producent mówi, że generator azotu jest rodzajem sprzętu, który nie brzmi jak to, co robi, ale jest szeroko stosowany w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

2022-06-02 Zobacz więcej

Maszyna do cięcia laserowego N2 3LPM PSA Producenci generatorów azotu pozwalają zrozumieć, jak działa generator azotu

Laserowa maszyna do cięcia N2 3LPM PSA Generator azotu Producent informuje, że gdy mieszany gaz jest pod wpływem różnicy ciśnień po obu stronach membrany, przepuszczalność gazu jest stosunkowo szybka, taka jak woda, wodór, hel, siarkowodór i dwutlenek węgla przechodzący przez membranę, I przepuszczalność błony komórkowej.

2022-06-10 Zobacz więcej

Zakres zastosowania maszyny do wytwarzania tlenu PSA

Maszyna do produkcji tlenu PSA może być stosowana w wielu gałęziach przemysłu, takich jak przemysł metalowy, przemysł chemiczny i petrochemiczny, przemysł szklarski, hodowla ryb, przemysł naftowy i gazowy itp.

2022-09-23 Zobacz więcej

Zobacz więcej