PAR 

Jiangsu tongyue gāzes sistēmas co, ltd, jiangsu weyes starptautiskās tirdzniecības co, ltd. dibināts 2011. gadā, atrodas nr.2030zhencheng road jiangyin pilsēta, jiangsu province, specializējas ražošanā gāzes atdalīšanas iekārtu, attīrīšanas iekārtu, pārtikas ražošanu un īpašu iekārtu, ikdienas ķīmijas rūpniecības iekārtu, iepakojuma iekārtas, Nodrošināt profesionālus gāzes resursus un atbalsta produktus. Tas ir visaptverošs mūsdienu ražošanas uzņēmums, kas integrē pētniecību, attīstību, dizainu, ražošanu, apstrādi un pārdošanu, ar reģistrēto kapitālu 30,10 miljoni juaņa. Uzņēmums ir ieguvis "tehnoloģijās balstītu mazo un vidējo uzņēmumu jiangsu provincē", "aaa kredītreitingu sertifikātu", "aaa wuxi pilsētas līgumiem un saglabāt solījumu uzņēmumu", "zīmols, lai izveidotu advanced unit", "advanced vienība zinātnes un tehnoloģiju inovāciju"; tur atkārtoti 22 zinātniskie un tehnoloģiskie sasniegumi, Ieskaitot 10 patentus lietderības modeļa patentiem, 1 izgudrojuma patentu, 1 dizaina patentu un 10 tehnisko zināšanu-kā. Tagad tiek deklarēti vairāki izgudrojumi un lietderības modeļi. Uzņēmumi paļaujas uz "jiangyin augstas tīrības pakāpes slāpekļa iekārtu inženierijas tehnoloģiju pētniecības centrs", uzņemties jaunu produktu pētniecības un attīstības darbu, izmantojot ilgu rūpniecības-universitātes-institūta sadarbību ar ķīnas zinātņu akadēmiju, tajā pašā laikā aktīvi ieviešot talentu apmācību un tehnoloģiju apmaiņu, uzņēmuma ražošana slāpekļa ražošanas mašīna tiek plaši izmantota pārtikā, Medicīna, ķīmiskā, ķīmiskā šķiedra, metalurģija; termiskā apstrāde, elektronika, tērauda, ogļu un citas rūpniecības nozares. Uzņēmuma produkti nostādīja pēdu daudzās jomās, daudzfunkcionāla, gāzes rūpniecības pielietošana ar bagātīgu pieredzi tehnoloģijās, lai nodrošinātu klientiem pilnu gāzes šķīduma klāstu, pamatojoties uz esošo iekārtu, lai stiprinātu sistēmas automatizāciju, klusa vide, zemu enerģijas patēriņu, konversijas likmi augstāku raksturlielumu, Realizējiet klientu ražošanas ķēdes vērtības maksimāli. Uzņēmums uzstāj uz augstas kvalitātes importēto piederumu izmantošanu, izveidot perfektu ražošanas procesu, qualily kontroles sistēmu, pēcpārdošanas servisa novērtēšanas sistēmu un rūpīgi kalpot katram klientam. Uzņēmuma bizness ir visā valstī, eksportēts uz dienvidaustrumu āziju, eiropu un ameriku un citiem aizjūras tirgiem. "Yue" zīmola kvalitāti un attīstības potenciālu ir plaši pieņemts klients, un uzņēmums veiks neatgriezeniskas pūles, vēl vairāk nostiprināt ideju par modernu ražošanas vadību, ir apņēmusies veicināt gaisa atdalīšanas nozares attīstību, tehnoloģiju pētniecība un attīstība ir mūsu mūžīgā misija.

skatīt vairāk

NEWS

Lāzera griešanas mašīna n2 3lpm psa slāpekļa ģenerators ražotāji ņem jūs, lai saprastu priekšrocības slāpekļa ģeneratori

Lāzera griešanas mašīna n2 3lpm psa slāpekļa ģenerators ražotājs jums saka, ka slāpekļa ģenerators ir sava veida iekārtas, kas neizklausās, kā tas dara, bet tas tiek plaši izmantots ražošanas uzņēmumos.

2022-06-02 skatīt vairāk

Nerūsējošā tērauda psa slāpekļa ģenerators 99,999% tīrība pārtikas svaigu iepakojuma ražotājiem iemācīt jums prasmes izvēloties slāpekļa ģenerators

Nerūsējošā tērauda psa slāpekļa ģenerators 99,999% tīrības pārtika svaiga iepakojuma ražotājs stāsta, ka slāpekļa ģenerators ir visbiežāk izmantotais slāpekļa ražošanas iekārta slāpekļa ražošanā.

2022-09-16 skatīt vairāk

Psa skābekļa padarot mašīnu plaši izmanto

Psa skābekļa padarot mašīna neizklausās tā, ka tai ir kaut kas saistīts ar mūsu dzīvi, bet, ja mēs to izskaidrojam sīki, ikviens zinās, kādi ir tā konkrētie izmantojumi un kādas jomas ir saistītas ar mums.

2022-10-12 skatīt vairāk

Kabinets stils psa slāpekļa ģenerators 3d printeru ražotājiem ņem jūs, lai saprastu darba principu slāpekļa ģenerators

Kabineta stils psa slāpekļa ģenerators 3d printeru ražotājiem jums stāsta, ka slāpekļa ģeneratori tiek plaši izmantoti mūsu dzīvē.

2022-10-19 skatīt vairāk

Kabinets stils psa slāpekļa ģenerators 3d printeru ražotājiem ņem jūs, lai saprastu procesu plūsmu un atlasi slāpekļa ražošanas iekārtas

Skapis stils psa slāpekļa ģenerators 3d printeru ražotājiem stāsta, ka slāpekļa ražošanas iekārtas ir vienkāršs process un augstu automatizāciju.

2022-10-26 skatīt vairāk

Lāzera griešanas mašīna n2 3lpm psa slāpekļa ģenerators ražotāji ņem jūs, lai saprastu, kā slāpekļa ģenerators darbojas

Lāzera griešanas mašīna n2 3lpm psa slāpekļa ģenerators ražotājs jums saka, ka, kad jauktās gāzes ir zem spiediena starpības no abām pusēm membrānas, gāzes caurlaidība ir salīdzinoši ātri, piemēram, ūdens, ūdeņradis, hēlijs, sērūdeņradis un oglekļa dioksīds, kas iet caur membrānu, Un šūnu membrānas caurlaidība.

2022-06-10 skatīt vairāk

Psa skābekļa ražošanas mašīnas piemērošanas joma

Psa skābekļa padarot mašīnu var izmantot daudzās nozarēs, piemēram, metāla rūpniecībā, ķīmijas un naftas ķīmijas rūpniecībā, stikla rūpniecībā, zivju audzēšanā, naftas un gāzes rūpniecībā utt.

2022-09-23 skatīt vairāk

Priekšrocības psa skābekļa padarot mašīnu

Psa skābekļa padarot mašīna ir balstīta uz spiediena šūpoles adsorbcijas principu, izmantojot augstas kvalitātes zeolitu molekulāro sietu kā adsorbentus, lai iegūtu skābekli no gaisa zem noteikta spiediena.

2022-09-30 skatīt vairāk

skatīt vairāk